ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Управління освіти Вознесенської міської ради повідомляє, що батькам, що мають новонароджених дітей та бажають, щоб їхня дитина відвідувала заклад дошкільної освіти міста Вознесенська з дворічного віку необхідно створити заявку в електронній черзі.

Звертаємо увагу батьків дітей дошкільного віку на те, що кількість місць в закладах дошкільної освіти міста обмежена. У зв’язку із цим, для своєчасного формування групи, для того, щоб кожна дитина в місті була забезпечена дошкільною освітою, просимо батьків, починаючи з моменту отримання свідоцтва про народження, створити заявку на порталі "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти".

Нагадуємо, що всі заклади дошкільної освіти міста Вознесенська приймають дітей на виховання тільки за наявності направлення, роздрукованого з порталу електронної реєстрації відповідальною особою Управління освіти Вознесенської міської ради.

Для того, щоб отримати місце в електронній черзі, необхідно зробити наступне:

· зареєструватися на сайті https://reg.isuo.org/;

· ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків;

· заповнити форму у розділі «Мої заявки»;

· підтвердити заявку – прикріпити електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг); якщо документи не підкріплені до електронної заявки, необхідно підтвердити її протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись в управління освіти (Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).

Шановні батьки, для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі, при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. За необхідності, обраний садочок можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти.

Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись за консультацією до управління освіти електронною поштою uovmr@ukr.net.

Контактна особа: Романова Тетяна Михайлівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти Вознесенської міської ради.

Якщо запевних обставин Ви не змогли самі зареєструвати свою дитину, Ви завжди можете звернутися за допомогою до нас в дитячий садок до відповідальної особи Мальченко Тетяни Володимирівни тел.0958792655, яка допоможе Вам створити обліковий запис, поставити дитину на чергу і навчить, як простежити статус своєї заяви.

Зарахування дитини до ЗДО

Зарахування здійснюється на підставі наступних документів:

1. заява батьків або осіб, які їх замінюють;

2. медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

3. довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

4. свідоцтво про народження.

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi