історія фотоУ мальовничому селищі Пряме у 1960 році з’явився перший дитячий садок №2 ІІ відділку заводу-радгоспу «Зелений Гай». Першою завідуючою дитячого садка була Катерина Павлівна. Чисельність дітей складала приблизно 30 осіб.

фотоПротягом довгих років садочок виховував переважно дітей працівників радгоспу. В кінці 80-х років у зв’язку з великим переселенням молодих сімей в селище, чисельність дітей у садочку збільшилась до восьмидесяти осіб, було створено три різновікові групи.

З 1994 року дитячий садок був переданий на баланс міста Вознесенська та підпорядковувався міському відділу освіти.

У кінці 2000 року було реорганізовано початкову школу №9 та дитячий садок №16 шляхом об’єднання у навчально-виховний комплекс «Школа-Дошкільний заклад».

Рішенням Виконавчого комітету Вознесенської міської Ради у 2021 році заклад знову реорганізовано в заклад дошкільної освіти №16 «Ягідка».

За період існування закладу неодноразово змінювалось керівництво, яке завжди працювало задля поліпшення умов навчання та виховання підростаючого покоління.

Наш дитячий садочок маленький але коли потрапляєш у царину дитячого світу, одразу відчувається приємний затишок. Діти у нас різного віку і це нагадує розбурхливий мурашник. У садочку створено різноманітне розвивальне середовище згідно освітніх потреб дітей.

фото

Кiлькiсть переглядiв: 766

Коментарi