• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

День Збройних Сил України

В цей день в нашій школі завжди проходять змагання між учнями. Проводить його вчитель фізичної культури - Залезняк Олександр Олександрович.

19 ГРУДНЯ

Наші діти завжди з нетерпінням чекають на Святого Миколая, який кожного року приходить з подарунками до того, хто цілий рік був чемним, добре навчався та поважав дорослих...

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

14 ЛЮТОГО

День Святого Валентина, день закоханих, він не обійшов і наш заклад...

Цього дня діти прикрашають валентинками свій клас, приймають активну участь у конкурсах, вивчають вірші на різних мовах, а також дарують один одному валентинки, а разом з ними і позитивні емоції.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в шкільному житті.

Кiлькiсть переглядiв: 295

Коментарi

 • Suelen

  2013-08-13 06:07:18

  Yup, that shloud defo do the trick!...

 • Ambreen

  2013-08-10 08:27:57

  That's a mo-brdleaker. Great thinking!...

 • Nancy

  2013-08-03 20:34:07

  Okay I'm cocivnned. Let's put it to action....